Grunts izsmidzināma Ampacoll Airmax

Grunts Ampacoll līmlentēm uz porainām virsmām, piemēram, mūris, apmetums, betons, koksne, mīksta kokšķiedru plātne utt. Piemērota lietošanai sarežģītos apstākļos (auksts, mitrs).


  • Bāze: sintētisks kaučuks, satur šķīdinātājus
  • Tilpums: 500ml
  • Pastāvīgi lipīga
  • Darba temperatūra: -5°C līdz +35°C
  • Sargāt no tiešiem saules stariem
  • Iekšējā/Ārējā

Tehnisko datu lapa Ampacoll AirmaxDetalizētākai informācijai par produktu un tā iegādes iespējām sazinieties ar SIA Visico Fastening Systems

SKU: 7640115536273

Grunts izsmidzināma Ampacoll Airmax


Pielietošanas padomi:

Līmējamās virsmas/materiāli
Ampacoll Airmax
 izsmidzināmais gruntējums ir gruntējums Ampacoll līmlentēm uz porainām vai raupjām virsmām, piemēram, mūra, ģipša, betona, tukšas koksnes, mīkstas kokšķiedru plātnes utt.

Sagatavošana
Līmējamām virsmām, savienojumim un materiāliem jābūt tīriem un sausiem, bez putekļiem un taukiem. Noņemiet betona vai cementa atlikumus.

Uzklāšana
Aizsargājiet plastmasu un jutīgas virsmas, pārklājot tās pirms izsmidzināšanas. Vienmērīgi uzklājiet uz virsmas grunts slāni, kas ir tikpat plats kā līmlente. Uzsūcošās virsmas izsmidzināt lēni un intensīvi (vienā procesā). Aizsargājiet izsmidzinātās virsmas no putekļiem un mitruma utt. Ļaujiet gruntij nožūt. Atkarībā no temperatūras un virsmas tas parasti ilgst no 10 līdz 40 minūtēm. Mitruma vai zemas temperatūras gadījumā sacietēšanas laiks var palielināties. Gruntējums paliek lipīgs. Grunts ir pilnībā izžuvis, kad pirkstu nospiedumus vairs nevar redzēt vai tie ir tik tikko redzami. Smidzināšanas sprauslu var pagriezt divas reizes. Pagriežot mazo melno uzgali, iespējams virzīt smidzināšanas strūklu. Pagriežot visu smidzināšanas galviņu pozīcijās Low, Medium, High, iespējams regulēt izsmidzināšanas apjomu.

Piezīme
Ampacoll Airmax
 izsmidzināmais gruntējums nav saderīgs ar krāsu. Krāsas, lakas un plastmasas var izšķīst. Pārbaudiet, vai gruntējums ir saderīgs ar blakus esošajiem materiāliem.