Tvaika barjera Sisalex 514

Četru slāņu tvaika un elektriskā smoga barjera, kas izgatavota no diviem amatniecības papīriem ar liesmu slāpējošu parafīna vidējo slāni un stikla šķiedras inkrustāciju. Alumīnija pamatne vienā pusē. Piemērots arī celulozes izolācijai.


  • Platums: 1.5m
  • Garums: 50m
  • Rullis: 75m²
  • Pastiprināta izturība
  • Augsta Sd vērtība, vairāk nekā 1500m
  • Iekšējā

Tehnisko datu lapa Sisalex 514


Detalizētākai informācijai par produktu un tā iegādes iespējām sazinieties ar SIA Visico Fastening Systems

SKU: 7640115530967

Ampack katalogs 2024

Tvaika barjera Sisalex 514


Pielietošanas padomi:

Uzklājiet Sisalex 514 siltumizolācijas siltajā pusē ar 10cm pārlaidumu un līmējiet šuves ar Ampacoll BK530. Apdrukātā alumīnija puse ir vērsta pret jums. Telpās, kas ir pakļautas pastāvīgam mitrumam, mēs iesakām veikt dubulto savienojumu ar Ampacoll BK530 un Ampacoll XT. Malas jāsavieno ar Ampacoll BK530 un jānostiprina ar malu lenti. Porainas, putekļainas vai raupjas virsmas jāuzklāj ar Ampacoll Primax vai Ampacoll Airmax. Šķidrā līme Ampacoll RA var tikt izmantota arī malu savienojumiem. Augsta mitruma gadījumos ieteicams izmantot Ampacoll Superfix . Lūdzu, ņemiet vērā, ka vienai materiāla pusei jābūt difūzai, lai līme varētu sacietēt.

Ja nepieciešama tieša saistīšana ar cietu virsmu (piem., ārēji izolēta betona siena), to var izdarīt, izmantojot šķidru līmi ar zemu šķīdinātāju saturu kā pagaidu uzstādīšanas palīglīdzekli, līdz Sisalex 514 tvaika barjera ir mehāniski nostiprināta.

Nekad neļaujiet Sisalex 514 nonākt saskarē ar svaigu javu, cementu vai citiem sārmainiem produktiem, jo ​​tie var ietekmēt alumīnija laminējumu. Šādos gadījumos izmantojiet Sisalex 518.