Skaņas izolācijas loksnes Idikell 4021/05

Liels trokšņu aizsardzības uzlabojums – atkarībā no konstrukcijas. Skaņas izolācijas loksnes ar lipīgu pārklājumu izmantošanai celtniecībā, ventilācijas kanālos, fasādes detaļās, griestu konstrukcijās, vieglās sienās, durvīs, skapjos ar rullo fasādi, sanitārajos mezglos utt.


  • Izmērs loksnei: 1000x500x5mm**
  • Lieliska trokšņu samazināšana
  • Masa uz laukuma vienību: ∼10kg/m²
  • Darba temperatūra: +15°C līdz +20°C
  • Temperatūras izturība: -10°C līdz +80°C
  • Iekšējā

** – Ir iespējamas izmēru pielaides ± 3 mm platumā un garumā.


Tehnisko datu lapa Idekell 4021/05


Detalizētākai informācijai par produktu un tā iegādes iespējām sazinieties ar SIA Visico Fastening Systems

SKU: 7640131990912

Skaņas izolācijas loksnes Idikell 4021/05


Pielietošanas padomi:

Skaņas izolācija tiek nodrošināta tikai ar visas virsmas savienošanu. Tam jānotiek uz sausas un stabilas apakšvirsmas, kas ir brīva no eļļas un putekļiem. Apakšvirsmai un loksnei jābūt vismaz 15 °C. Idikell viskoelastīgo īpašību dēļ uzklāšana var būt sarežģīta temperatūrā virs 20 °C. Noņemiet papīru un stingri piespiediet loksni pa visu laukumu, piemēram, ar spiediena rullīti. Līme pielīp uzreiz; tomēr tas kalpo tikai kā palīglīdzeklis uzstādīšanai un nekādā veidā neaizstāj mehānisko fiksāciju. Tas jo īpaši attiecas arī uz virsmām vai vertikālām virsmām. Tāpēc Idikell vienmēr jānostiprina arī mehāniski vai jānostiprina starp diviem komponentu slāņiem. Izvairieties no piespiedu spriedzes, atstājot izplešanās atstarpes (šauri gala savienojumi).

Piezīmes:
Jāizvairās no tieša kontakta starp Idikell un materiāliem, kas satur plastifikatorus vai šķīdinātājus. Ja nepieciešams, veiciet izmēģinājumus, lai noskaidrotu materiāla piemērotību paredzētajam mērķim.
Transportēšana un uzglabāšana:
Glabājiet Idikell uz pilnīgi līdzenas un līdzenas atbalsta virsmas, lai izvairītos no deformācijas un locīšanas. Lūdzu, ievērojiet temperatūras specifikācijas attiecībā uz uzglabāšanu un pielietojumu.

Ampack katalogs 2024