Ūdens aizsardzības membrāna Ampatex Ombrello

Caurspīdīga, pilnas virsmas līmējoša tvaika barjeras un laikapstākļu aizsardzības membrāna. Izmanto, piemēram, lai īslaicīgi segtu koka griestus transportēšanas, montāžas un būvniecības posmā vai, lai nodrošinātu hermētiskumu uz koka materiāliem un citām pamatnēm.


  • Platums: 1.5m
  • Garums: 50m
  • Rullis: 75m²
  • Caurspīdīga
  • Līme iztur mitrumu
  • Ārējā/Iekšējā

Tehnisko datu lapa Ampatex Ombrello


Detalizētākai informācijai par produktu un tā iegādes iespējām sazinieties ar SIA Visico Fastening Systems

SKU: 7640442091384

    Ampack katalogs 2024

Ūdens aizsardzības membrāna Ampatex Ombrello


Pielietošanas padomi:

Pirms membrānas uzklāšanas ir jānoņem visas smailās vai asās malas un priekšmeti, piemēram, akmeņi, koka šķembas utt. Pārliecinieties, ka pamatne ir tīra, sausa un bez putekļiem, ledus un taukiem. Padoms: uzstādiet būvlaukumā ar diviem vai trim cilvēkiem. Vējainos apstākļos strādājiet ar vēja virzienu. Izlīdziniet Ampatex Ombrello. Pārklājiet Ampatex Ombrello vismaz par 10 cm. Ņemiet vērā pārtraukto pārklāšanās līniju.
Izrullējiet membrānu tik tālu, lai to varētu izlīdzināt. Vislabāk ir vispirms nolobīt šauro pārklājuma sloksni un tādējādi nostiprināt membrānu vēlamajā pozīcijā visā garumā. Pēc tam noņemiet plato pārklājuma sloksni. Nolobīšanas laikā labi berzējiet membrānu uz virsmas ar mīkstu palīglīdzekli. Svarīgi! Uzklājot uz horizontālām vai plakanām detaļām, nodrošiniet atbilstošu drenāžu.
Aizsargājiet membrānu no mehāniskiem bojājumiem. Nodrošināt tīrību būvlaukumā. Ja nepieciešams, pārklājiet atklātās vietas, piemēram, gājēju celiņus. Ampatex Ombrello ir īslaicīgs laikapstākļu aizsardzības risinājums, un tas nav paredzēts plakanā jumta hidroizolācijai.