Hidroizolācija ar blīvgumiju ST Seal

Hidroizolācija ar blīvgumiju pamatnes punktu un sienu savienojumu blīvēšanai koka konstrukcijās. Hidroizolācija veidota no polietilēna (PE) folijas un divām blīvgumijas caurulēm.To galvenokārt izmanto zonā starp koka konstrukcijas pamatiem un sienas elementiem. Šis produkts ļauj arī noslēgt vertikālo laukumu starp diviem sienas elementiem.


  • Pieejamie platumi: 200mm/175mm/150mm/100mm
  • EPDM caurules diametrs: 10mm
  • Garums:25m
  • Rullis=25m

Detalizētākai informācijai par produktu un tā iegādes iespējām sazinieties ar SIA Visico Fastening Systems

Hidroizolācija ar blīvgumiju ST Seal


Trelleborg ir apvienojis divus materiālus vienā augstas veiktspējas produktā, kas paredzēts koka konstrukciju sliekšņu un sienu savienojumu blīvēšanai – ST Seal. Šī hidroizolācija sastāv no polietilēna (PE) folijas ar divām EPDM šļūtenēm – materiāliem, ko galvenokārt izmanto būvlaukumos saliekamo sienu elementu montāžā un kas savienojuma zonās nodrošina drošu aizsardzību pret mitrumu un citām vides ietekmēm.

Sienu un griestu elementu ražošana vairs nav tikai saliekamo māju nozares tēma. Pieaugot pieprasījumam pēc zemu izmaksu mājokļiem, moduļu būvniecība arvien vairāk tiek pievērsta daudzstāvu dzīvojamo ēku būvniecībai. Šajā kontekstā koka sienu elementu ražošana piedāvā daudzas priekšrocības, bet arī izaicinājumus. Jo īpaši sliekšņi un sienu savienojumi var veidot vājās vietas, ja tie nav atbilstoši noslēgti.

Risinājums pret mitrumu un nelīdzenumiem

Tādēļ Trelleborg ir izstrādājis ST Seal (Hidroizolācija ar blīvgumiju), produktu, kas īpaši izstrādāts sliekšņu un sienu savienojumu veidošanai. Izmantots tieši būvlaukumā sienas elementu montāžas laikā, ST Seal uzticami aizsargā konstrukciju pret mitrumu, vēju, aukstumu, karstumu un troksni.

Blīvējums sastāv no tvaiku necaurlaidīgas PE folijas, kuras biezums ir apm. 200 μ un divas šļūtenes, kas izgatavotas no EPDM porainās gumijas. Šļūtenes ir slēgtas, pārklātas, un to diametrs ir desmit vai 20 milimetri. Blīvējuma iekšpusē veidojas plaša, hermētiska telpa ar stabilu un izolējošu gaisa slāni.

Pateicoties izmantotajiem materiāliem, blīvējums ir elastīgs un tam ir augsta izturība pret novecošanos. Blīvējuma profila galvenā pielietojuma joma ir pamata punktu blīvēšana. Blīvējums tiek ievietots starp pamatu un sienas elementu ar PE foliju uz augšu un šļūtenēm zemāk. Tādējādi blīvējums spēj droši aizsargāt pret mitruma iekļūšanu un kompensēt nelīdzenumus.

Vēl viena pielietojuma joma ir sienu savienojumi. Šajā gadījumā profils noblīvē vertikālo laukumu starp diviem secīgiem sienas elementiem.