Butilkaučuka lente Ampacoll BK535

Elastīga butilkaučuka lente ļauj vienkārši, laika apstākļiem necaurlaidīgi noblīvēt savienojumus, izplūdes atveres un caurumus. Piemērota iekšējai un ārējai lietošanai uz visu veidu koka un membrānu virsmām.  Īpaši augstā savienojuma stiprība nozīmē, ka ir iespējams strādāt ar daudzām dažādām virsmām, piemēram, papīru, polietilēnu, tēraudu, alumīniju, stiklu utt.


  • Platums: 50mm
  • Garums: 25m
  • Tvaika barjeras īpašības
  • Elastīga
  • Viegli lietojama
  • Iekšējā/Ārējā

Tehnisko datu lapa Ampacoll BK 535Detalizētākai informācijai par produktu un tā iegādes iespējām sazinieties ar SIA Visico Fastening Systems

SKU: 7640115533012

Butilkaučuka lente Ampacoll BK535


Pielietošanas padomi:

Blīvējamajām virsmām jābūt tīrām, sausām un bez putekļiem un taukiem. Ampacoll BK 535 uzreiz pielīp pie pamatnes. Lentes noņemšana no pamatnes ir iespējama tikai ierobežotā apjomā. Ampacoll BK 535 ir butilgumijas lente ar ļoti elastīgu pārklājumu, kas uzklāta vienā pusē. Tā ir izgatavota no augstākās kvalitātes izejvielām. Šī īpašā blīvējuma lente ir ideāla visu faktoru kombinācija, kas nepieciešami izturīgam, viegli izgatavojamam blīvējumam visu veidu caurlaidībai caur gaisa un vēja blīvēm un tvaika barjerām, kā arī, spārēm, izplūdes atverēm, caurulēm utt. Varat arī izmantot Ampacoll BK 535 , lai noblīvētu savienojumus starp plāksnēm vai citiem elementiem. Īpaši augstā savienojuma stiprība nozīmē, ka ir iespējams strādāt ar daudzām dažādām virsmām, piemēram, papīru, polietilēnu, tēraudu, alumīniju, stiklu utt.