Difūzijas membrāna atvērtām fasādēm Ampatop RF Color plus

Divslāņu, ļoti izturīgas pret plīsumiem fasādes membrānas ar krāsainu, monolītu TPU pārklājumu visām ventilējamām fasādēm. Ampatop RF Color plus fasādes membrānas ir piemērotas daļēji atvērtām un atvērtām fasādes virsmām no koka, keramzīta, perforētas plāksnes vai tādiem materiāliem kā stikls.


  • Platums: 1.5m
  • Garums: 50m
  • Rullis: 75m²
  • Integrētas lentas abās pusēs
  • Ilgstoša UV aizsardzība
  • Temperatūras izturība: -40°C līdz +80°C
  • Pieejamās krāsas: sarkans, balts, melns
  • Ārējā

Tehnisko datu lapa Ampatop RF Color plus


Detalizētākai informācijai par produktu un tā iegādes iespējām sazinieties ar SIA Visico Fastening Systems

Ampack katalogs 2024

Difūzijas membrāna atvērtām fasādēm Ampatop RF Color plus


Pielietošanas padomi:

Ampatop RF Color plus var likt horizontāli vai vertikāli ar krāsaino pusi uz āru. Ieklāšanas virziens nedrīkst atšķirties katrā ēkas pusē. Izrullējiet membrānu, sakārtojiet to, sagrieziet to garumā, cieši pievelciet un piestipriniet vietā, piemēram, izmantojot nerūsējošā tērauda spraudītes (tam jābūt neredzamam pārklāšanās iekšpusē, kam jābūt vismaz 10cm). Vienmēr uzstādiet galīgo mehānisko fiksāciju pēc ieklāšanas (piem., pretlīstes)! Šim nolūkam jāizmanto Ampacoll ND Pads (nagu blīves) vai Ampacoll ND.Band (naglu blīvēšanas lente).

Aplīmējiet pārklāšanās vietas ar integrētajām līmlentēm, lai tās būtu lietus un vēja necaurlaidīgas. Labi ierīvējiet līmes vietas. Šķidrā līme Ampacoll Profix tiek izmantota, lai savienotu Ampatop RF Color plus ar metāla apšuvumu izolācijas slānī. Ampacoll Profix jāizmanto arī nepieciešamajiem caurumiem (piem., ventilācijas atverēm, balkonu stiprinājumiem un kabeļu caurumiem), kā arī logu savienojumiem. Jāizvairās no redzamas līmes noplūdes. Maksimālais attālums horizontāli vai vertikāli ir 1,45m, bet profilu minimālais platums ir 4cm. Izolācijai ir jāaizpilda viss dobums, un tai jābūt vienmērīgi ieklātai un nostiprinātai vietā, lai netiktu negatīvi ietekmēta fasādes membrāna (neizspiesties, izspiesties utt.). Uzstādot uz koka materiāliem, spiediena izturīgiem izolācijas materiāliem vai līdzīgiem materiāliem, ieteicams līmēt ar Ampacoll Profix ik pēc 70cm horizontāli un vertikāli, īpaši, ja galīgai stiprināšanai tiek uzstādīti tikai atsevišķi vai sporādiski kronšteini. Maksimālais attālums starp atsevišķiem stiprinājumiem ir 70cm (horizontāli un vertikāli). Izvirzītajiem stiprinājumiem jābūt sadalītiem izolācijas līmenī, un tie nedrīkst iekļūt membrānā (piemēram, divdaļīgi kronšteini ar savilkšanas atlokiem).