LIGNOLOC koka naglas ruļļos 3.70x50mm

LIGNOLOC® ir pirmā ruļļu naglu sistēma, kas izgatavota no atjaunojamās izejvielas dižskābarža koka, kas lieliski apvieno veiktspēju un ilgtspējību. Ideāli piemērots visiem koka būvniecības uzņēmumiem, kuri vēlas īstenot savus projektus bez metāla, bet arī ļoti efektīvi.

Specifikācija:

  • Diametrs: 3.70mm
  • Garums: 50mm
  • Leņķis: 15°
  • Naglas rullī: 170
  • Savienojums: plastmasa
  • Virsma: gluda
  • Materiāls: dižskābārdis

Detalizētākai informācijai par produktu un tā iegādes iespējām sazinieties ar SIA Visico Fastening Systems

SKU: CN37AGWON.2
LIGNOLOC koka naglas
LIGNOLOC koka naglas
LIGNOLOC koka naglas

LIGNOLOC koka naglas


Efektīvi un ātri
LIGNOLOC® koka naglas tiek iestrādātas ar pneimatisko naglotāju, tādēļ nav nepieciešams veikt priekšurbumu vai izmantot līmi kā koka dībeļu gadījumā.

Nav termālie tilti
LIGNOLOC® koka naglas pārsteidz ar savām termiskajām priekšrocībām. Šīm koka naglām piemīt ārkārtīgi zema siltuma vadītspēja (0.64W/mK), tas novērš siltuma un aukstuma tiltu veidošanos.

Pēcapstrāde bez instrumentu bojājumiem
LIGNOLOC® koka naglas neatstāj bojājumu pēdas uz zāģu asmeņiem un instrumentiem koka paneļu māju būvniecības pēcapstrādes procesā.

Noturība pret koroziju un ķīmisko vidi 
LIGNOLOC® koka naglas var izmantot gan iekšdarbos, gan āra darbos. Naglas neietekmēs korozīvā vide un būs izturīgas pret piebriešanu un sēnītēm.

Dabisks izskats ilgtermiņā
LIGNOLOC® koka naglas izceļas ar savu dabisko izskatu. Naglas nereaģē ar koka sastāvdaļām, tādēļ šī naglu īpašība saglabājas daudzus gadus.

Laba ugunsdrošība
Lietojot LIGNOLOC® koka naglas, ugunsgrēka gadījumā nerodas pēkšņi bojājumi, tāpat kā lietojot tērauda naglas. Uguns liesmu gadījumā LIGNOLOC® koka naglas saglabā masīvkoka īpašības.