Karstlīme zaru vietu labošanai 12mm/0.5kg/MAHAGONY

kastes-ikonaIepakojumā 0.5kg/9kg


Karstlīme piemērota lietošanai iekštelpās un ārā. Sacietē dažu sekunžu laikā un paliek pastāvīgi elastīga. Precīzi uzklājama ar karstās līmes pistoli. Ideāli piemērota arī lielākām remonta zonām un malu bojājumiem.

  • Bāzes materiāls: sintētiskie polimēri
  • Viskozitāte: (190°C): 5.000CP
  • Kušanas temperatūra: 115°C
  • Darba tempertūra: 160°-215°C
  • Stienīša diametrs: 12mm
  • Stienīša garums: 25cm

Pielietojums:

Mēbeles, līmētas koka konstrukcijas, veidņu remonts, parketa grīdu ražošana, logu un durvju ražošana, visiem masīvkoka un finierēta koka virsmu remontiem, koka āra izstrādājumu remontiem.


Detalizētākai informācijai par produktu un tā iegādes iespējām sazinieties ar SIA Visico Fastening Systems

SKU: 11-2744

Karstlīme zaru vietu labošanai 12mm/0.5kg/MAHAGONY


Progresīvās tehnoloģijas pamatā ir mezglu špakteles remonta stieņi uz poliamīda bāzes. Praktiskie kociņi ir ekoloģiski nekaitīgi un tiek karsēti ar karstās līmes pistoli, veidojot elastīgu remonta maisījumu. Izmantojiet karstās līmes pistoli, lai ASTFULLER remonta maisījumu precīzi uzklātu uz remontējamās bojātās vietas. Vēl karstu remonta maisījumu iespiež remonta zonā ar dzesējošo gludekli (kaltu vai plakni) un tajā pašā laikā atdzesē, lieko materiālu noņem ar kaltu vai plakni. Tālākai apstrādei vai virsmas apstrādei iesakām noslīpēt remonta laukumu, pēc tam var uzklāt tādas izplatītas virsmas tehnoloģijas kā krāsa, beice, glazūra vai eļļa.